notexist
В почивния си ден, аз ще стана най-рано (6 и 30), за да готвя. После съм била лоша приятелка..
notexist
Утре ме пращат сама по задачи, обучението става една идея по сериозно.
eMkyyy
Като гледам снимките от преди и сега стигам до факта ,че аз съм бил единствения аборигент без вратовръзка.
dilana
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 стотинки ;д
bgdn
Днес докато имаше 1-2-...-11-12 толкова калциев карбид зарових в двора, че можем да гръмнем утре. Поне да си похапна череши...
eMkyyy
Днеска пуснаха за уикенда Samsung Galaxy S6 64Gb на цената на 32GB ... май ще правя шопинг....
sickornot
Когато си имал много неща да свършиш уикенда, а в 10 си все още в леглото <3
eMkyyy
Толкова много неща накичих на контактите ,че май ще ми трябва UPS.
Щото не си опитал от моя пай, за това ;д
May 30 2015, 17:23ПАЙ DAY
May 30 2015, 18:15Аз пък ядОх ягоди с захар
.
May 31 2015, 04:05@eMkyyy +1
May 31 2015, 20:03