Търсене на постове: аз

-=*****=-
mitternacht
Преглеждам си дипломите и като гледам тая за средно си мисля - беше преди толкова години :D А като се замисля, тука имаме мъници дето още са ученици :)))
Alex Moran ™
eMkyyy
Къде ще ходите това лято?
BE PREPARED!
11053647_1653926018156029_2222885768395142256_n.jpg coolpuppy
От утре започвам обучение и ако всичко върви добре, то скоро ще работя тук. :) Много се вълнувааааам!
шУс!
notexist
Ама си е вярно това, че ако не е някой да те уреди, ще си седиш с пръст в уста..
Грозното Патенце
Ducky
Базикат ме, че трябва да започна да живея в читалището ни понеже прекарвам по 12 часа в него. :D
Fluxy
belushka20
Някой иска ли Samsung Galaxy Duos ? Подхвърлям го за едни 120 лв :)
Alex Moran ™
eMkyyy
Интересно докато разглеждах coursera python classes и без да исках енролнах за започване на класове на 5 октомври към University of Michigan.Toва ще е интересно
Грозното Патенце
Ducky
Днес беше "Нощ в библиотеката за деца" и ме викнаха да помагам. С мъничетата рисувахме и четохме приказки 3 часа повече от колкото беше предвидено. (:
-=*****=-
mitternacht
Гледам репортажа за матурите. Бре, сладурите на батко те, то тепърва интересното идва :D
Denitsa
sickornot
май трудно ще се намери място за нощувка в Бургас по време на феста юни месец ....
Fluxy
belushka20
Пък свекървата ме облече за бала на племенника.. Трябва да й купя нещичко в знак на благодарност -> HELP.
Snoopy
blacksnoopy
Някой продавал ли е в eBay?
Еми Окснитси
dandelion
Ах...6 седмици чакам някой да ми се обади за работа и точно когато ще ме няма за 1седмица (бала на брат ми) имам наредени 3 интервюта.
Теодор Георгиев
Postcards_Collage.jpg tedo92
А пък аз днес си взех пощенските картички от печат. :)
http://drbl.in/oLDs
Denitsa
sickornot
:o @blacksnoopy :s
http://9gag.com/gag/ap0wbV8?ref=mobile.s.cp
Страница: 87 88 89 90 91

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата