eddy
ммм, ходи ми се на спа някъде из балкана
dandelion
И така съвсем случайно след няколко чаши винце купих билети за Малдивите за утре. Ха да ми е честит Еид (курбан Байрям?)
eMkyyy
При положение ,че пазара на имоти е супер зле в момента как може един апартамент в София 50кв.м. да е 30 000 Евро и то в не хубав квартал... тия хора се шегуват
aviatrix
Хора, правете си бекъпи на важните неща, снимки, документи, неща които после от никъде няма как да възтановите. Хардисковете умират по една или друга причина.
mitternacht
Разглеждам некви лаптопи на лаптопа. Дали ревнува?
nemesys
ще живея два месеца на хотел ...май ще е голям ташак ..
bgdn
Малката булка се снимала в някакъв самолет и на Али Реза му станало лошо като видял снимките. Това ли е драмата?
mitternacht
Малко материалистично, ама... К'во си купихте последно?
mitternacht
Некъв футболист или къв е там дава интервю отнасящо се за бъдеща игра на националния. И вика: "Отборът на Люксембург.... не е какъвто беше..." fuuuuuck meee
blacksnoopy
40 дни до маратона в Букурещ, трябва да започвам транзишън от трейл към асфалт
ходи ми се да спА на балкона :/ just kiddin, и на мене ми се ходи някъде
Sep 12 2016, 11:37