mitternacht
Един възрастен човек каза в интервю... "Аз съм доволен. Оставил съм някакъв знак... че съм съществувал." Това... е силно...
dandelion
Днес за пръв рожден ден се възползвах на макс от празника. В офиса ядохме каквото исках,отказвах срещи на клиенти и те приемаха да отлагам неща за утре..perfect
blacksnoopy
Интервю с младите хип хоп надежди от Гоце Делчев, покорили сцената на „България търси талант“
ReXTaN
Тази бира Stolichno е просто уникална!
eddy
Абе, днес след работа си взех една франзела, от която изядох 1/2, по пътя една просеща циганка ми поиска ст. за хляб и реших да й дам останалата 1/2 и тя
blacksnoopy
Разбира се ще вали точно там, където ми е състезанието - Асеновград
http://www.youtube.com/watch?v=KKYYAbGpw6A
Aug 28 2016, 21:49hehehe nice, a
Aug 29 2016, 00:25