mitternacht
eee сефте! Първи медал........ да се надяваме- не единствен!
eMkyyy
Има ли сноубордисти тука ? Искам да си купя за тази зима борд и ботуши за начинаещ (никога не съм карал) ама не ги разбирам изобщо...
dandelion
Утре летя за България ама не съобразих, че кацам 2 през нощта и няма да мога да взема автобуса от Букурещ за Русе.. Ще му мисля днес..
blacksnoopy
След месец и половина успях да сглобя няколко кадри от Лаваредо
eMkyyy
Съдбовен въпрос - Апартамент в градът или къща на 15 минути от градът ? Какво бихте избрали ?
Bobdweller
Приятели, някой случайно ползвал ли е услугата на БДЖ за превоз на велосипеди? Безопасно ли е? 2лв струва само, ама ме притеснява да не ми го счупят или гепсат.
http://www.bdz.bg/bg/drugi-uslugi/prevoz-na-velosipedi.html
big ups за момичето, на 21 години
Aug 18 2016, 00:17