eddy
пФфф, днес ще ми вадят зъбчето и съм в страдание, ама е за добро.... :о
_e7
кои са по-зле - apple телефоните или телефоните работещи с уйндоус?
Bobdweller
Малко меланхолия в 4 сутринта. ♥
eMkyyy
Не ,че не се радвам ,че Поли Генова е на финал ама песента на Сергей Лазарев е много по-добра...
Bobdweller
Fun fact (that no one cares about): В Япония днес официално е Goku day! Неофициално е Piccolo day, hehe.
http://i9.photobucket.com/albums/a69/Velasa/Piccolodaymanga....jpg
blacksnoopy
Дават ли ми се 300 лв за раница :?