mitternacht
Из новините: "Сняг се сипе на парцали". *Гледа през прозореца* Ъъъ... даже не ръми дъжд.
mitternacht
А стига бе, и Алън Рикман ли...
mitternacht
Муам Макдоналдс и си човъркам телефона на интернета в мола. Капитализъм - фък йеа!
eMkyyy
Подяволите Левел 3 класът за CCNA в колежа е canceled защото нямало достатъчно хора ... и ся кфо? WTF
blacksnoopy
ехеее, това не го бях слушал от...
Bobdweller
Двете трилогии на Star Wars - изгледани! Баси великата сага, не знам защо чак сега я преоткривам! Up next: Episode VII!
Alita
Не е честно, какви са тия тъмни кръгове под очите на 20 години.. damn -,-
eMkyyy
Малко песни от младините...
Хич: http://i.imgur.com/qSiipTY.jpg
Jan 16 2016, 12:08 през mobiA, вий там сте в планината
Jan 16 2016, 13:23