Търсене на постове: ал

its not Eddie
_e7
пак стигнах дъното на ютюб
Георги
nickname778
Обичам когато веднъж на 2-3 години се сещам че имам акаунт тука и че едно време съм го ползвал активно :)
-=*****=-
mitternacht
Нещо хич не съм развълнуван, че сме 31ви :D Сигурно одъртявам...
nemesys
The Revenant (2015) 8,9/10.. дали ще има оскари :?
Snoopy
blacksnoopy
Първото ми видео ревю на инглиш. Представях си го по-добре, но в крайна сметка като за начало е ОК
-=*****=-
mitternacht
Може в някои отношения Стар Уърс да е лигав, ама Duel of the fates си е едно от най-добрите саундтрак парчета правени евър :)
Alex Moran ™
eMkyyy
Никакво повече напиване с вино...
Fluxy
belushka20
Весела Коледа, мръсни животни. :)
-=*****=-
mitternacht
Като живеем в ерата на дигиталната леснодостъпна фотография снимките улавят все по-мънички детайли и албумите се превръщат в албум със стилизирани спомени.
Fluxy
CW-g-ncW8AAK3Om.jpg belushka20
Изглежда ли ви позната? @Ducky Макар че сега забелязах в старите постове, че тя е споменала за това :)
-=*****=-
mitternacht
Някакви дръвници са носталгично настроени по казармата и нейния смисъл от времето на социализЪма и комунизЪма. Смешното е, че АКО е имало война, всички тия
-=*****=-
mitternacht
Как сте, шлядури? Къде ще сте на Коледа и Нова Година?
Fluxy
IMG_20151221_160752.jpg belushka20
Имай впредвид че имаше още 6 бройки ама.. с дедо ги изядохме. @Bobdweller
-=*****=-
mitternacht
Интересно е как примерно не бих могъл да навредя на някаква животинка (даже и на гущерче, ще ми е жал), докато преди малко убих муха и го направих с кеф, защото
Snoopy
12369130_1075515895800937_6247977889541783764_n.jpg blacksnoopy
80-годишен дядо си направи днес 5,5км трейл за нормално време, еваля
https://www.facebook.com/KrisoKphotography/photos/a.1075396...ater
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата