_e7
пак стигнах дъното на ютюб
nemesys
The Revenant (2015) 8,9/10.. дали ще има оскари :?
blacksnoopy
Първото ми видео ревю на инглиш. Представях си го по-добре, но в крайна сметка като за начало е ОК
eMkyyy
Никакво повече напиване с вино...
mitternacht
Като живеем в ерата на дигиталната леснодостъпна фотография снимките улавят все по-мънички детайли и албумите се превръщат в албум със стилизирани спомени.
mitternacht
Някакви дръвници са носталгично настроени по казармата и нейния смисъл от времето на социализЪма и комунизЪма. Смешното е, че АКО е имало война, всички тия
mitternacht
Как сте, шлядури? Къде ще сте на Коледа и Нова Година?
mitternacht
Интересно е как примерно не бих могъл да навредя на някаква животинка (даже и на гущерче, ще ми е жал), докато преди малко убих муха и го направих с кеф, защото
Аз и до повече дъно съм стигала ... това го причиних на брат си преди 6 години
https://www.youtube.com/watch?v=H-dF4eHGq_w
Jan 03 2016, 15:11
аз пък снощи удрях сестра си с лъжица, като в spoon killer и майка ме нарече олигофрен
Jan 03 2016, 19:00