bgdn
Абе що още не съм гледал Wall-E?
aviatrix
топля си крушата и портокалите на парното
mitternacht
На работа, слушам си Моцарт, just the usual...
mitternacht
Какъв цвят ви е халатът? (Син на бели прекъснати райета)
Bobdweller
Като говорим за Netflix: разочарован съм - повечето неща, които искам да гледам ги няма. House of Cards, което си е тяхно даже не присъства. Lame. Thumbs down.
mitternacht
Счупих си слушалките. И ги залепих. Тъй кат' гледам станаха по-здрави отпреди, дееба.
mitternacht
Като се срещнете с приятели / запознаете с някого, "целувате" ли се по бузите както го правят в някои държави? Това ми е супер странно, ама ми се е случвало...
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко една бяла мечка оглеждаше бюрата и се чудеше от кое ще станат най-добри разпалки за огън.
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че климатикът преди малко ми вика: "Майната ви, емигрирам в Сирия!"
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че Дядо Мраз замръзнал като носил подаръци за под елхата.
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко един снежен човек влезе, каза: "Тука е баси студеното", и си излезе.
eddy
кой развали времето, в близките дни няма изгледи да се оправи...... Ще станем на ледени висулки!
E1 е леко слабичък... обаче 3ката е доста добра! Може да се каже че прогресират тип 1,2,3
Jan 08 2016, 16:45Да, съгласен съм! Епизод III направо ме разцепи - много добри моменти имаше!
Jan 08 2016, 18:25Изцъкай старата 3логия и ще видиш че най-силния епизод е 5. 3ката се доближава до него.
Jan 08 2016, 23:44Сега съм на средата на A New Hope, making progress.
Jan 09 2016, 00:09