Търсене на постове: ал

Боби
51y3+1DPzJL._SY344_BO1,204,203,200_.jpg Bobdweller
@bgdn, аз доскоро не бях гледал the prequel trilogy на Star Wars (с изключение на Епизод I), а оригиналната трилогия съм я гледал като хлапе само. :D
Peter Nikolow
WALL-E_03.jpg bgdn
Абе що още не съм гледал Wall-E?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
топля си крушата и портокалите на парното
Fluxy
belushka20
Както и да го въртя и суча, все 1-2 пъти през деня, почвам да пиша едно23 като тръгвам да отварям сайт :D
-=*****=-
mitternacht
На работа, слушам си Моцарт, just the usual...
-=*****=-
mitternacht
Светът е някакъв такъв създаден за да сме влюбени и да пеят птичките и пеперудите да пърхат и тъй нататък :)
-=*****=-
mitternacht
Какъв цвят ви е халатът? (Син на бели прекъснати райета)
Боби
Bobdweller
Като говорим за Netflix: разочарован съм - повечето неща, които искам да гледам ги няма. House of Cards, което си е тяхно даже не присъства. Lame. Thumbs down.
-=*****=-
mitternacht
Счупих си слушалките. И ги залепих. Тъй кат' гледам станаха по-здрави отпреди, дееба.
-=*****=-
mitternacht
Като се срещнете с приятели / запознаете с някого, "целувате" ли се по бузите както го правят в някои държави? Това ми е супер странно, ама ми се е случвало...
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко една бяла мечка оглеждаше бюрата и се чудеше от кое ще станат най-добри разпалки за огън.
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че климатикът преди малко ми вика: "Майната ви, емигрирам в Сирия!"
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че Дядо Мраз замръзнал като носил подаръци за под елхата.
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко един снежен човек влезе, каза: "Тука е баси студеното", и си излезе.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
кой развали времето, в близките дни няма изгледи да се оправи...... Ще станем на ледени висулки!
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата