eddy
малееее, колко тъпа неделя!
eMkyyy
Утепаха Филисито сега Arrow ши полудева...
belushka20
Коя е най-нелепата причина поради която не сте тръгвали с някого (тоест да си го хванете за гадже)?
eMkyyy
Дайте предложение до 100$ гемайрска видео карта.
eddy
бииииииххх казалааа, че си изкарах един неФероятен 8ми дек. Хората, хората са важни!
mitternacht
Знам за една библиотека, която след затварянето ѝ (преди много време) книгите (вече неизползваеми) сигурно ще ги унищожат. Това е грехота бе, мама му стара...