dandelion
Какви са ви резолюциите за новата година?
eddy
дентална клиника се поздравяваме с фики, въхх
tedo92
Почти изпълних New Year's Resolution 2015. 3 от точките (фински, повече спорт и учене на код) не покрих, но затова пък има 2016, когато ще наблегна на тях.
bgdn
bileti mojete da zakupite ottuk
Bobdweller
Хем не ми се ходи на коледното фирмено парти, хем се чувствам гузно заради колегите от екипа, които искат да отида. Чувството да не ми се ходи надделява обаче.
mitternacht
'Начи преди хората са имали литература като "Повелителят на мухите", а с'я има някакви гладни игри и лабиринти и прочее шит... :/
eMkyyy
Няма безчувствен или гаден мъж. Има такъв с разбито сърце и захвърлена на вятъра обич.
SaTaSi
...Интересното е колко много си личи, че съм се променила, станала съм по-обрана в чувствата си и разговорите си. Колко е важно личния ми живот да си е личен...
SaTaSi
Няколко неща, които открих днес. Регистрацията ми е от 17 March 2008 и едното знае за всеки мой бивш, кога съм се хранила, кога съм спала, кога не съм
mitternacht
vbox, what are you doin', vbox, you are a drunk motherfcker!
аз съм 1440х900 ама някак си знам, че всички знаят какво питах
Dec 21 2015, 10:421280 х 800, но аз никога не я сменям.
Dec 21 2015, 13:26http://s27.postimg.org/61mcjbfg3/5326.png :o
Dec 22 2015, 18:35(правя се на тъп)
Dec 22 2015, 18:35Да пътувам повече
Dec 24 2015, 09:13