eddy
твърде бързо минава времето, твърде
eMkyyy
"Those who are heartless once cared too much"
mitternacht
Някви ислямисти се били барикадирали в апартамент. I say - overkill it! Докарайте 2-3 Лeклерка и пуцайте! Шеееимевамайката...
eMkyyy
Кацам в Истанбул на 28ми вечерта късно . Как да стигна до Бургас? Any ideas?
eddy
когато упорите се опитва да те зарибява младеж, който е 6 год. по-малък :/
mitternacht
бебе алпака... duuuuuuuude....
Остаряваме?
Nov 19 2015, 23:36true, true... :/
Nov 20 2015, 07:51Не и ако си заседнал в асансьор.
Nov 20 2015, 10:48 през mobi@hurmaqny, само в тегави ситуации времето минава бавно
за да ни е максимално гадно 
Nov 20 2015, 19:02