mitternacht
Защо слънцето е толкова оранжево? Нещо Армагедон ли идва, що ли...?
belushka20
Добре, как може да искаш портрет, хубав, на който да си приличаш и да ми пратиш супер шитавата снимка. Обясних в началото, че ще е зле. Стана зле.Сърди се.Еми..
mitternacht
Разкажете за такъв (куриозен) момент, в който сте били слепи за намеците на някого от другия пол... If you know what I mean...
blacksnoopy
Май не съм добре, щом това съм си го пуснал на repeat и си се кефя
mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
mitternacht
Преди години бях отишъл на гости на момиче, в квартирата. Чак преди малко зацепих какво е намеквала с това, че съквартирантът и е извън града и няма да си дойде
SaTaSi
По този начин то отново ще се почувства като участник във функционалната й мощ, владееща стихии¬те - майката е последователно вещица, фея и царица.
...вече си е окей. Може би е имало частично слънчево затъмнение, или кой знае..
Nov 15 2015, 12:53