LiliyaDianova
"Можеш да затвориш очите си за неща, които не искаш да видиш, но не можеш да затвориш сърцето си за неща, които не искаш да почувстваш!"
sandprince
отмъстих си. съдиха ме...пак в затвора. оправдаха ни.
sandprince
сънувах мноо странен сън. накратко: натопиха ме (заедно с още 2-ма души), тикнаха ни в затвора. избягахме. пак ни арестуваха. аз избягах. открих виновника...
mjoy
Ужас.. не мога да гледам! Очите ми сами се затварят.. Май все пак ще пропусна входния тест.
viktorkoichew
"Смили се и над тези, които прекарват много часове в труд и се жертват в името на едната неделя, когато всичко е затворено и няма къде да се отиде."
MvPvg
@mkBooOO аз след като го затворих ми се появи още няколко пъти, но засега изчезна. И adBlock-a не го спира...
Millita
скапания лиглио от мегалан ми затвори всички запазени прозорци на мозилата!!!!!!!!! сега къде да ги търся беее арррр
human
@randex еми... не беше ли той виновен? Да те затворя и да изкарам 65 точки :d