Търсене на постове: атв

LiliyaDianova
"Можеш да затвориш очите си за неща, които не искаш да видиш, но не можеш да затвориш сърцето си за неща, които не искаш да почувстваш!"
Радослав
Soul4o
@sandprince а, споко :) Аз ти затварям ако не мога да говоря
Иван Савков
sandprince
отмъстих си. съдиха ме...пак в затвора. оправдаха ни.
Иван Савков
sandprince
сънувах мноо странен сън. накратко: натопиха ме (заедно с още 2-ма души), тикнаха ни в затвора. избягахме. пак ни арестуваха. аз избягах. открих виновника...
Марина
mjoy
Ужас.. не мога да гледам! Очите ми сами се затварят.. Май все пак ще пропусна входния тест.
yordanoff
Звъни ми @eyankulov: "Абе брат... чей, чей, че не мога да фокусирам думите.. чей, абе утре, оф не утре... Ще ти звънна пак" *затваря* #петък
Стефан Митев
Rx-Ende
@silia Тя мистериозно не е спомената в рекламата. Само я загатват. Конспирация.. <_<
semprom
Chuck, Two and a Half Men много много :) Aбе Чарли не беше ли в затвора. Как ги снимат :D @svil4ok
hurmaqny
@mitternacht защо пък не :D поне не е нещо, което лесно се отгатва :)
fransk Cognac
viktorkoichew
"Смили се и над тези, които прекарват много часове в труд и се жертват в името на едната неделя, когато всичко е затворено и няма къде да се отиде."
____♂
spaceman90
тая вечер Гравити Ко ще имат перформансе в „Петното”,а вчера беше затворено за ремонт :?...watvr и без тва няма с кого да ида :(
Стилян
MvPvg
@mkBooOO аз след като го затворих ми се появи още няколко пъти, но засега изчезна. И adBlock-a не го спира...
Millita
Millita
скапания лиглио от мегалан ми затвори всички запазени прозорци на мозилата!!!!!!!!! сега къде да ги търся беее арррр
Виктор
human
@randex еми... не беше ли той виновен? Да те затворя и да изкарам 65 точки :d
Георги Неделчев
joronedelchev
Много е забавно когато си забравил, че е празничен ден, и се чудиш защо толкова магазини са затворени, а по улиците е мъртвило. :)
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата