Търсене на постове: атв

Георги Динков
gogata2427
Аз го казвам,ти повтаряш,аз затвярам,ти отваряш,аз затварям си очите,ти ги отвори... (music)
Преслав Панайотов
pisio
@Gothika47 Така и не разбрах от къде тръгна цялата история. Знам само че ми писна да се боря срещу форум сам самичак , и затворих сайта.
mindscrew
Facebook затвърждава партньорството си с Мicrosoft | NewTrend.bg http://bit.ly/99ZsBq (via @svejo)
Георги Динков
gogata2427
Е по-разклячено от това не мога да се върна от Акваленд!Очите ми се затварят,хуу че беше таксито,иначе нямаше да дочакам рейса..
Стилян
MvPvg
Някой да знае как да накарам textmate автоматично да ми затваря таговете и да ми дава предложения за атрибути?
Peter Nikolow
bgdn
@Intel по лош път си тръгнал момче... може да свършиш в затвора...
Our
Ourz
@sandprince хАма тоя не е затворен :?
Йорданка
xyfi
"Приятелство" във "Фейсбук" завърши в затвора - Vesti.bg http://bit.ly/d4UL60 (via @svejo)
Our
Ourz
Oсъдиха тея дето ми откраднаха куфара. Че и в затвора ги вкараха. Нека им ...
Аспарух К.
acnapyx
"Жените са като нефт. Първо ги проучваш, после ги сондираш, а накрая... накрая по-евтино е този кладенец да го затвориш, отколкото да го поддържаш." (c) pent
шУс!
notexist
@nacholibre затвори го!
nacholibre
@aviatrix ттц, стори ми се яко, но от 5 пъти, 4 бяха некви "are you a female" и като им отговоря не, затварят, пфф.
Peter Nikolow
bgdn
Запознати с дейност та му дори твърдят, че ХХХХХХХХ продавал повече хероин в затвора, отколкото всичките наркодилъри накуп в квартал „Люлин“ в София!
Нона
Nona
@notexist тва в рамките на няколко месеца, ест. просто нямаше с кого да излиза и затва искаше да сме пак "приятели", само че и да му топля кревата ако може :D
В. Сотиров
1281073371369590.jpg sown
Глупостта не е позор. Важният въпрос е да умееш да си държиш устата затворена.
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата