Търсене на постове: атв

Светослав Стоянов
svetoslav
@svil4ok дори и с дявол да бях нямаше да ми лапа така ресурси, като браузвам малко с FF и swap-a ми изяжда 1.5GB от C: като го затворя и мястото се връща.
lovaash
Училище – затвор
http://ntdbulgarian.blip.tv/file/3647987/
V3nD1
Сам съм, нямам никъв кеш затва мия тигани :D:D:D
Алекс
1278786415698544.png alex95
Поне десктопа не е лош :) Преместих бутоните за затваряне където трябва да са
Denitsa
sickornot
"Основният е, че за да се открие необходимата информация, трябва да се прелистват и разглеждат множество страници с таблици и списъци, отпечатвани от коНпютъра"
Георги Цветанов
1278717767771032.jpg t0m3kk
Старта е в 7:40... а пътя ще го затворят около 5 часа... малко тъпо, че не трябва да се спи тая вечер, но поне ще има доза от Льоб, а Кими е катастрофирал вчера
Denitsa
sickornot
@stalker допадна ми това за градa, в който са забранени всякакви чувства и ако се разплачеш - направо си в затвора. мда... не е лоша идеята
____♂
spaceman90
Прекрасно,чудесно,невероятно..Затворили са watch-movies-links,a аз свалям от замундата филма с 30кб...явно не ми е писано да го гледам днес.
Теодор Георгиев
tedo92
ох, така ми се спи. подхващам нещо да върша и по средата на него усещам как очите ми се затварят.
Георги Неделчев
joronedelchev
Доволен съм от отпечатването на третия брой. Синьото на корицата е точно такова, каквото искахме.
lovaash
5 г. затвор за разследване на земетресение
http://ntdbulgarian.blip.tv/file/3278448/
R3sp3k7
@semprom при мен при някой страници си забива и излиза прозорче дали да изчакаш или да затвори и постоянно така докато не я затвориш..
Георги Динков
gogata2427
се чуди и се мае как още не са затворили McDonalds!
Георги Динков
gogata2427
Като отворя хром се слуша един звук,звук като от турбо..Като го затворя звука спира.. :D
Петьо Пенев
dj_aquarius
Затворен съм в клетка, в която не се пуши и издивявам ....................
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата