sickornot
"Основният е, че за да се открие необходимата информация, трябва да се прелистват и разглеждат множество страници с таблици и списъци, отпечатвани от коНпютъра"
t0m3kk
Старта е в 7:40... а пътя ще го затворят около 5 часа... малко тъпо, че не трябва да се спи тая вечер, но поне ще има доза от Льоб, а Кими е катастрофирал вчера
spaceman90
Прекрасно,чудесно,невероятно..Затворили са watch-movies-links,a аз свалям от замундата филма с 30кб...явно не ми е писано да го гледам днес.
tedo92
ох, така ми се спи. подхващам нещо да върша и по средата на него усещам как очите ми се затварят.
joronedelchev
Доволен съм от отпечатването на третия брой. Синьото на корицата е точно такова, каквото искахме.
gogata2427
се чуди и се мае как още не са затворили McDonalds!
dj_aquarius
Затворен съм в клетка, в която не се пуши и издивявам ....................