sandprince
Ще ми кипне и тия от Copy Distribution, ще ги затворя като фирма накрая...такива некадърници не съм виждал!
tedo92
Чипс. Съчинението по английски е почти готово. Сега мисля да се отдам на душевна наслада с хубава музика, затворена стая, слънце и рисуване.
blacksnoopy
"присъединиха към групата ЗАТВОР ЗА КОПЕЛЕТО, КОЕТО МИ КАЗА ДА СИ НАПРАВЯ ПРОФИЛ ВЪВ ФЕЙСБУК." Йес, много яко
sandprince
@X7r3M1s7a и го пускам да се печата на принтера, без бордъри, но като го отпечатва, го прави сякаш е с 10% по голямо.