LiliyaDianova
водя неописуема битка с чантата си, карайки я да се затвори най-накрая, щото иначе всичко ще изпопада, а не ми се събира.. но как ще стане, имаме 8 часа :/
Soul4o
Чък Норис може да кодне Гугъл... сам... със затворени очи... на браиловата азбука!
kakvomislish
Редно ли е да се затварят болниците в малките градове? Отговори какво мислиш по този въпрос тук!
http://kakvomislish.com/za-zakrivaneto-na-bolnicite-v-malkite-gradove.htm
alex95
OMG Skype sa hiper idioti.. zaщо за бога всдичко ползва скаайп.... Пуснах уина, тая шитня се затвори и почна да се обновява. Преди му казах че не искам да се
Breezy
"Садистите на животни ще отиват в затвора " - Това ако направят ще е едно наистина смело и добро дело от тяхна страна...