Anellya
Ще се срещнем отново само след миг... Затворим ли очи, ще се унесем за миг в страната на сънищата, където отново ще бъдем заедно.
sandprince
мхм, днесκа цял ден звъня на еднο мοмиче да се разберем да се видим и все ми затваря. утре пοследен οпит, аκο паκ затвοри шута и тва е
semprom
Някакъв пич ми звънна 10 пъти аз му затварях щот бях в час .. звъня му аз не отговаря .. WTF?!