@Drake от както затвориха ломско.. А150 май върви по Обеля? Ако да, хващаш го до Опълченска, от там Хващаш 86 и си на лъвов мост, само виж спирките в сайта
Отговорих на: Какво мислиш за домашните любимци? Редно ли е да е затворено животинче само защото ни радва? С него участвам в томболата на @kakvomislish
Отговорих на: Какво мислиш за домашните любимци? Редно ли е да е затворено животинче само защото ни радва? С него участвам в томболата на @kakvomislish