Търсене на постове: атв

m1L3na
"Когато една врата се затваря,друга се отваря.Но често стоим толкова дълго гледайки затворената,че не виждаме отворената." ехх къде е мойта отворена вратичка :(
Еди
CaptainEgoism
@viktorkoichew btw аптеките бяха затворени и ме мързеше да ида на центъра
шУс!
notexist
според хороскопа ми дне трябва да срещна голямата си любов.. а аз съм болна и затворена вкъщи :/
Стефан Митев
1262469215514923.jpg Rx-Ende
@sandprince После натворих това
Иван Савков
sandprince
Мале тия по НоваТВ са яко шантави... :D
Иван Савков
sandprince
Пуснете си да гледате "Горещо" по НоваТВ. Венетка е събрала 5-ма кукувци (ясновидци) да говорят. смях ще пада ей :D
Ally
alish
...италианските затворници по нова година, с цел да ги побърка... ооо дилайлаа...
http://alish.edno23.com/view/post:466172
The Bot
bot23
[bgblogs] Отново се опитват да затворят парка до Руската църква? http://tinyurl.com/ybf62u9
Деян Улевинов
freak
@Rx-Ende то не е трудно за отгатване .. все пак яламов е човек, на който 70% от постовете са за фитнес, а останалите 30% за работа :D .. а тоя даже е комбинация
Юмюгюл
umugul
Костинбродският славей влиза в затвора? http://svejo.net/home/link_summary/553301-Kos..._id_625134
Алекс
alex95
@Domsdey 217. Трябваше да ги затворя защото останах без ram :D
Теодор Георгиев
tedo92
@alish днес бях до складовете да проверя за ленти. беше затворено xD но разбрах кои автобуси ходят там и другата седмица отиваме! ^^
Теодор Георгиев
tedo92
@Drake да, нооо... имах предвид да се кефиш, че можеш да й затвориш устата без проблем. нямах нищо перверзно в предвид, ако е прозвучало така :D
Теодор Георгиев
tedo92
@Yalamov знаеш ли какво удоволствие е да й спреш звука и да гледаш само как си отваря и затваря безмълвно устата :Д:Д:Д
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Защо като си отворих гардеробната врата и усетих течение ? А прозореца и вратите са оплътнени и затворени ... :D
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата