Търсене на постове: атв

The Bot
bot23
[bgblogs] България като затвор – европейска здравна карта http://tinyurl.com/y9yftq5
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Охх днес ще съм зомби. Как можаха да ме събудят толкова рано. И по-късно мога да подавам документи :) Много ми е зле. Очите ми се затварят сами ....
patblansh
@Gothika47 сигурно за това ми се затварят клепачите през деня, светлото им идва в тежест
patblansh
добре, затварям всичките чатанки и започваме да рисуваме схемите за проекта, че се съмна
hurmaqny
якъв на вратата: прудавати ли тикви? аз: ни прудавaми, вий прудавати ли? някъв: ми не, аз... аз: ориииииииг ;и си затворих :D
шУс!
notexist
затварям си лапето да наблюдавам картинката тук. по късно очаквайте статия в арогантни!
totomir
Задържаха избягалия затворник | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/politika/18-politziya/1095083-zadarzhaha-izby...rnik
totomir
Полицията издирва изключително опасен затворник | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/politika/18-politziya/1095070-politziyata-izd...nik-
fransk Cognac
viktorkoichew
@jorko hahaha привет от вкъщи! Метрото е затворено.. иначе бих писал от него :D
http://jorko.edno23.com/view/post:475840
totomir
Целувка затвори летище за часове | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/svetat/9-severna-amerika-i-sasht/1094965-tzel...ove-
Емил Станчев
Emyto
Е, ако и днес не заспя в работата, няма кога друг път. Затварят ми се очите!
totomir
100 години затвор заплашва юрист от Флорида | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/svetat/9-severna-amerika-i-sasht/1094599-100-...rida
rups
@skypecheck Хаха, да бе да, чувствам се като затворник в Гуантанамо, нали там ги измъчвали с музика :D
Свилен Попов
svil4ok
@Forsi за съжаление мястото от където е снимано е затворено за посетители. А толкова хубаво беше там :(
НяМам ;(
chalakov2
@Sham тва е като бъг затва я заебах нея
Страница: 37 38 39 40 41

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата