bgdn
Станишев,моля те влез в затвора по-желание!Бойко ще спре да говори и може би тогава ще почне да прави нещо друго освен говоренето.
rups
След като правителството реши да затваря болници всички почнаха да протестират с аргумента, че имали модерно оборудване и апаратура.. смяяях
aftercollabz
В съда се гледа дело. Съдията пита подсъдимия: - Професия? - Акробат. - Сержант, затворете прозореца.
aviatrix
@Method-X верно че има доста хубави неща с опен сос лиценз .. ама тия с затворен лиценз са в пъти по добри .. като за всяко правило си има и изключение ест ..
Angelo
22ч, а очите ми се затварят...
tenderlilac
дани, не заспивааай. не затваряй очитеееее. някой да ми удари шамар веднагааа ;d