t0m3kk
Какво е изписало на LCD-то на терминатора, когато си изпуснал сапуна в банята на затвора ?!
t0m3kk
Поздравиха ме с Румяна - Феномен, а като питах защо с тази песен ми отговориха "Феноменално е любов в очите ти да видя-ти затворен вечно си в черупката на мид"!
venom
Снощи като отивахме към дискотеката ако не бяха затворени магазините нямаше да стгна въобще до дискотеката ...
Rx-Ende
*подостря си ножа от камък* У У! Утре аз завръща се в моя ненормална среда на обитание. Трябва убие още някой за да затвърди своя социална позиция. Даскало У!
aviatrix
спада на рамта е защото затворех гугъл хром който имаше само 1 страница отворена !
alish
ах канят ме на акага в клуб сохо.имали запазена маса и място за мен. колко мило... и колко злобно! сега ли намериха! когато съм затворена тук! мрън!