Търсене на постове: атв

Георги Цветанов
t0m3kk
К'фи са тея оферти дет' ми отправят нек'фи мадами на по 15?! нали знаят, че на челото им пише ПРОКУРОР, а на дупето ЗАТВОР, ма тях т'фа не ги бърка мно'о, мно'о
Алекс
alex95
@miss-impossible Да не го затварям? :D Става студено
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
и след 30 мин звънва телефона. "Ало Пепа, търся", моя отговор "За таз пепа дет не живее тука ли ме събуди бе" => затваряне на слушалката. И колко стана часа
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
и оставя вратата отворена и лампата включена. Аз ставам, загасям и затварям. След малко същия сценарии. Най-накрая излезе от къщи. Аз лягам спокойно
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Аз ставам и затварям камъка на пещерата, поне да не чувам телевизора. След 10мин сестра ми идва да си търси нещо, светка лампата намира каквото търси
fransk Cognac
viktorkoichew
не затваряйте вратата, няма проблем, за кфо да я затваряте?
доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
На 30.10.2009 г. публикувах видео от мирните революции през 1989 г. на Полша, Чехия, Унгария, Литва, Латвия, Естония, за да се очертае по-ярко процесът.
http://bg.fanopic.com/20-godini-mirna-revoliuciq-v-evropa/entertainme...deos
The Bot
bot23
[ff123] [mavericos] Най-зловещите затвори в света! http://tinyurl.com/yf4fclw
Цветелин Павлов
sentinel
IE-то ми започна да крашва при отваряне и затваряне след ъпдейт... Трябваха ми 30 мин, за да разбера, че било google gears! :@
DiamondStar
@Rx-Ende На мен също се опитаха да ми прочетат лекцията за свинския грип, но удариха на камък или по-точно на затворен телефон.
Георги Цветанов
t0m3kk
@DiamondStar майка ми е същата... просто й кажи да затвори вратата от външна страна и всичко е 6 :D
Denis Zhekov
Snooby
@feronia чувстваше се загубил пред него и това го накара да се затвори така. Беше нацяло разбит, нямаше как да ти каже.
Анелия
Anellya
Усещам се, че седя и гледам много тъпо монитора и очите ми се затварят. Май е време да си лягам, че утре пак на работа. Лека вечер!
пламен
plamenj
Падането на метеорит в Латвия се оказа инсценировка
http://news.ibox.bg/news/id_1170142582
Еми Окснитси
dandelion
Ако се облегна маскимално назад и дам главата си назад слънцето гали затворените ми очи.И виждам без да гледам..червено и топло небе. И така до следващия облак.
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата