t0m3kk
К'фи са тея оферти дет' ми отправят нек'фи мадами на по 15?! нали знаят, че на челото им пише ПРОКУРОР, а на дупето ЗАТВОР, ма тях т'фа не ги бърка мно'о, мно'о
eyankulov
и след 30 мин звънва телефона. "Ало Пепа, търся", моя отговор "За таз пепа дет не живее тука ли ме събуди бе" => затваряне на слушалката. И колко стана часа
eyankulov
и оставя вратата отворена и лампата включена. Аз ставам, загасям и затварям. След малко същия сценарии. Най-накрая излезе от къщи. Аз лягам спокойно
eyankulov
Аз ставам и затварям камъка на пещерата, поне да не чувам телевизора. След 10мин сестра ми идва да си търси нещо, светка лампата намира каквото търси
viktorkoichew
не затваряйте вратата, няма проблем, за кфо да я затваряте?
Jordanova
На 30.10.2009 г. публикувах видео от мирните революции през 1989 г. на Полша, Чехия, Унгария, Литва, Латвия, Естония, за да се очертае по-ярко процесът.
http://bg.fanopic.com/20-godini-mirna-revoliuciq-v-evropa/entertainme...deos
sentinel
IE-то ми започна да крашва при отваряне и затваряне след ъпдейт... Трябваха ми 30 мин, за да разбера, че било google gears! :@
Anellya
Усещам се, че седя и гледам много тъпо монитора и очите ми се затварят. Май е време да си лягам, че утре пак на работа. Лека вечер!
plamenj
Падането на метеорит в Латвия се оказа инсценировка
http://news.ibox.bg/news/id_1170142582
dandelion
Ако се облегна маскимално назад и дам главата си назад слънцето гали затворените ми очи.И виждам без да гледам..червено и топло небе. И така до следващия облак.