hurmaqny
майка: Ти пък да не си бременна? аз: Това се опитвам да разбера! - и й затворих вратата под носа ;d
stefcho
звъниш, аз затварям, бате, не отговарям.
eyankulov
Ужаст! Тъпи Затворници Бягат От Полицията
alish
очите ми се затвааряяят...
hellsmash
В американски затвор | haha-bg.com - Най - готините вицове в нета. 100% гарантиран смях. Смешни снимки. Забавни клипчета. Смешни истории.
http://www.haha-bg.com/2009/09/%d0%b2-%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b8%...%80/
hellsmash
В шотландски затвор – разговор | haha-bg.com - Най - готините вицове в нета. 100% гарантиран смях. Смешни снимки. Забавни клипчета. Смешни истории.
http://www.haha-bg.com/2009/09/%d0%b2-%d1%88%d0%be%d1%82%d0%bb%d0%b0%...%80/
h4ckY
@man0l пак ли затвори wave-a бре ?
dandelion
Открих начин как да спя на работа след тежка нощ. Бюрото ми е с гръб към всички и виждат само монитора - седя със затворени очи и скролвам бавно голяма таблица
acnapyx
"Ако вратата към сърцето е затворена, почукай на черния дроб." (c) pent