bgdn
It Ain't Over 'Til It's Over! Затворих преди 2 дена една врата за последно.
mudisoft
тука днес и утре е bank holiday и вместо всичко да работи щото хората не са на работа и пазаруват примерно, супермаркетите затвориха в 6... английска работа
Forsi
Имам нещо като edno23-фобия. Затворя ли прозореца на edno23,не мога да издържа повече от 5 минути.
patblansh
оле оле оле, защо навсякъде е толкова пълно с идиоти, не издържам, не издържам! Искам да затворя очи и да изчезна и всичко да изчезне!
meho
това е в затворено положение (сгънато)
rups
Боже, каква е тая простотия - в PS след като затворя пътечката с direct selection tool-a вече не мога да местя точките, а само handles... ултра досадно просто..
Angelo
Много ми харесва как ги разиграват. Този сайт няма затваряне!
Blaga
Животът е загуба на време и времето е загуба на живот, затова загуби времето си и изживей живота си, а ако съдбата ти затваря вратата - влез през прозореца