Търсене на постове: атв

Peter Nikolow
bgdn
It Ain't Over 'Til It's Over! Затворих преди 2 дена една врата за последно.
mudisoft
тука днес и утре е bank holiday и вместо всичко да работи щото хората не са на работа и пазаруват примерно, супермаркетите затвориха в 6... английска работа
Еми Окснитси
dandelion
@muiiio, в Якобс образованието е яко, но да съм затворена във военна база със само 700 човека е депресиращо за мен :)
http://muiiio.edno23.com/view/post:326655
Teddy
1251453090834608.jpg springgirl
АТВ сафари http://is.gd/2DiQP чрез @svejo
http://is.gd/2DiQQ
Георги Динков
gogata2427
Лека нощ , нешо ми се затварят очите , деня беше дълъг за мен ... :D
Йордан Яламов
Yalamov
@Rx-Ende и дето отваря в 11 часа... ходихме веднъж с теб... "затворено е момчета" :)
Георги Костадинов
Forsi
Имам нещо като edno23-фобия. Затворя ли прозореца на edno23,не мога да издържа повече от 5 минути.
patblansh
оле оле оле, защо навсякъде е толкова пълно с идиоти, не издържам, не издържам! Искам да затворя очи и да изчезна и всичко да изчезне!
Свилен Попов
svil4ok
@stylius аз да си затворя блога и там да пиша :D
http://stylius.edno23.com/view/post:323230
1251285913335927.jpg meho
това е в затворено положение (сгънато)
rups
Боже, каква е тая простотия - в PS след като затворя пътечката с direct selection tool-a вече не мога да местя точките, а само handles... ултра досадно просто..
Белкин
ReXTaN
@Forsi Неееее ... аз имам един блестящ триъгълник до копчето за затваряне ;P
1251219210706090.jpg Angelo
Много ми харесва как ги разиграват. Този сайт няма затваряне!
Георги Динков
gogata2427
Четирима китайци в затвора за пиратски Windows XP
http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=48801
Блага Иванова
Blaga
Животът е загуба на време и времето е загуба на живот, затова загуби времето си и изживей живота си, а ако съдбата ти затваря вратата - влез през прозореца
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата