blacksnoopy
@X7r3M1s7a пуснах тъпия трейлър и не може да се спре без да затвориш таба. Па и се repeat-ва
dandelion
Нещата можело да са и по-зле. Ама много много по-зле. Ама като си го направиш сам и някакси се стараеш да позатвориш очи и да кажеш: "Ми хубаво..."
Sham
Настаняват един затворник в килия.Около него само едри мъжаги.Един излиза и казва:"Слушай сега-ще ти скъсаме д*пето, ясно е.Но имаш шанс.Ще играем на семейство
fcolor
Сега вече си затварям компютъра. Повече за тукашните събития и за FC на blog.fcolor.bg
mlinuxgada
Социопатите плащат данъци, <-> част от които отиват за заплати на органите, които ги вкарват в затвор, лудница. Баси, не са ли мазохостични копелета ?!