Търсене на постове: атв

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Millita затвори очи и дишай дълбоко
Snoopy
blacksnoopy
@X7r3M1s7a пуснах тъпия трейлър и не може да се спре без да затвориш таба. Па и се repeat-ва
Ally
alish
@fiuf ще се чакаме някъде пак-нали ако те взема от работа ще се бавим да затваряме и прочие.иначе знам знам-обади се и каза...
Еми Окснитси
dandelion
Нещата можело да са и по-зле. Ама много много по-зле. Ама като си го направиш сам и някакси се стараеш да позатвориш очи и да кажеш: "Ми хубаво..."
Николай Цончев
720N43V
@man0l има ли някъде където се пазят въпросите и резултатите :) че го затворих
Мишо
muiiio
@Yalamov Аз съм малко по-затворен пред непознати, та за е месеца единствено им запомних физиономиите, вероятно и те моята. Обаче... I'll be back! :D
Белкин
ReXTaN
@miro91 пък ся си затворил блога :D
hurmaqny
@muiiio хитро... само че New York отдавна затвори... нищо, и утре е ден :)
Ruslan Trad
Sham
Настаняват един затворник в килия.Около него само едри мъжаги.Един излиза и казва:"Слушай сега-ще ти скъсаме д*пето, ясно е.Но имаш шанс.Ще играем на семейство
---------
NetCutter
Баахахаххаха току що некъв от непознат номер ми се обади и ми каза: "Мерси" и затвори :D
patblansh
@notexist от София до Боровец без кола :) има някаква автогара Юг, но сайта им е мн дроб, а по тел ми затвориха :(
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@sandprince Да :) тва ни е хоби, и като сме пред депресия се затваряме в нас и сглобяваме :)
Стилиян Стефанов
stylius
@Intel Смених фокуса, но не съм затворил прозореца! ;)
Димитър
fcolor
Сега вече си затварям компютъра. Повече за тукашните събития и за FC на blog.fcolor.bg
Михаил Кръстев
mlinuxgada
Социопатите плащат данъци, <-> част от които отиват за заплати на органите, които ги вкарват в затвор, лудница. Баси, не са ли мазохостични копелета ?!
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата