hurmaqny
Точно сега имам единствено нужда да легна, да затворя очи и да заспя. И точно сега това практически е почти невъзможно. Но си струва да опитам. Е, лека нощ.
Snooby
Очите ми се затварят, просто не издържам. За 2 дни съм сплал общо 5 часа. Лека ви нощ.
eyankulov
И сега за какво ми се спи толкова много бе? Уж пих една чаша нефт, уж си взех душ и пак ми се затварят очите.
rups
@drgigguls а и е тъпо всеки да си се е затворил в неговото форумче или блогче и почти всички усилия да се хвърлят в насока Панаир на простотията
pisio
Затворих и последната партида буркани с домати (sun) , зимата ще има какво да се апва и пийва :Д (мм)(