Търсене на постове: атв

Надя
samotnata
@lpetrov хахаха североизток не можеш да говориш български ииии там където ще съм магазините в радиус от 40 км. затварят до 9 часа :)
hurmaqny
Точно сега имам единствено нужда да легна, да затворя очи и да заспя. И точно сега това практически е почти невъзможно. Но си струва да опитам. Е, лека нощ.
Николай Николаев
Xperten
@pisio, бягаи лягаи.. :[ аз 100% няма мога да заспя очите ми се затварят ама както се зная.. >.<
Denis Zhekov
Snooby
Очите ми се затварят, просто не издържам. За 2 дни съм сплал общо 5 часа. Лека ви нощ.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
И сега за какво ми се спи толкова много бе? Уж пих една чаша нефт, уж си взех душ и пак ми се затварят очите.
yordanoff
Хаха, бюфетите в училищата днес ще бъдат затворени. Добре си направих кафенцето в нас :)
Николай Николаев
Xperten
@Forsi точно поради тази причина.. линкнах играта след което слезнах от облаците и затворих прозореца :D от мен ще се играе на коледа....
Our
Ourz
@pisio :D Опита се да познаеш, че има вода ли ? :D Ема няма ... затворена килия 5х5 със паплач вътре, която неуспешно се опитва да ме усмърти ...
Our
Ourz
@Millita И аз го имах тва преди няколко дни - преди гугъл да ми затвори сайта :)
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov Ни ми са оди до Плд да дигам пъв в селото е затворен фитнеса.. :D
rups
@drgigguls а и е тъпо всеки да си се е затворил в неговото форумче или блогче и почти всички усилия да се хвърлят в насока Панаир на простотията
Преслав Панайотов
pisio
Затворих и последната партида буркани с домати (sun) , зимата ще има какво да се апва и пийва :Д (мм)(
Преслав Панайотов
pisio
@Ourz винаги, а ти що ми затвори ?
Our
Ourz
@Soul4o Именно... взе да ми забива биологичния парсер и го затворих т'ва ... xD
Георги Костадинов
Forsi
Един от моя клас дет се прави на гъзар ,че е ъплоудър,ся ще му затворя устата :D
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата