Търсене на постове: атв

Георги Динков
gogata2427
Хайде , че бягството от затвора започва ... :D
Георги Динков
gogata2427
Така , отивам да си гледам бягството от затвора :D .
Йордан
ruseneca
Prison Break- последен сезон. Наистина като за последно. Аплодисменти за Paul Scheuring, човекът който не остави "Бягство от затвора" да се превърне в сапунка.
Ruslan Trad
Sham
затварям прозорците, че влиза само горещ въздух
Вангел Стоев
venom
ебаси изтощителния разговор проведохме с една позната... сефте и е :D накрая аз и затворих, че ме заболяха ушите...
Ангел
angelovarna
Ключови улици във Варна затворени за ремонт - адски задръствания-от входа до центъра на града. Глупав кмет имаме и това е!
meho
@Yalamov хах ако са затворили киното в града какво правим?
Иван Савков
sandprince
затвοрил съм се втъмна стая, слушам метъл и пиша в edno23 през телеφοна...уφ..
Емил Станчев
Emyto
Хм. Днес някакви латвийски спамерчета са ми харесали блога :). 30-40 мнения чакаха за модерация тамън на два пъти днес.
Йордан
leader
Мисля да си легна, да си затворя прозореца за да няма шум, да си пусна вентиалторчето и да се завия :P
patblansh
Получих прозрение! Преди да станат домакинки на блокове в студентските общежития явно госпожите работят в женския затвор като надзирателки..или затворнички?
Любомир Петров
lpetrov
прибрах се от #twitterbloggerbeer ..затворихме заведението и бирата "свърши" :D лафа беше на 6 и не знаех, че има толкова хора които не ..
Margarita
SacramentDeath
@sandprince Ами аз бях видяла в подлеза на Азията, ама беше затворено. А като се върнах 2рия път вече я нямаше Т_Т
Иван Савков
sandprince
@X7r3M1s7a тоя е за затвор, не...смъртна присъда направо...боже заболя ме сърцето като видях как го натроши
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата