ruseneca
Prison Break- последен сезон. Наистина като за последно. Аплодисменти за Paul Scheuring, човекът който не остави "Бягство от затвора" да се превърне в сапунка.
Sham
затварям прозорците, че влиза само горещ въздух
angelovarna
Ключови улици във Варна затворени за ремонт - адски задръствания-от входа до центъра на града. Глупав кмет имаме и това е!
sandprince
затвοрил съм се втъмна стая, слушам метъл и пиша в edno23 през телеφοна...уφ..
patblansh
Получих прозрение! Преди да станат домакинки на блокове в студентските общежития явно госпожите работят в женския затвор като надзирателки..или затворнички?
sandprince
@X7r3M1s7a тоя е за затвор, не...смъртна присъда направо...боже заболя ме сърцето като видях как го натроши