Търсене на постове: атв

Апостол Апостолов
ApoApostolov
Yahoo затваря GeoCities. Една Web 1.0 епоха си отива. И лека й пръст. И не, не си струва да благодарите за рибките, те бяха вмирисана цаца от петролен участък.
http://www.techcrunch.com/2009/04/23/yahoo-quietly-pulls-the-plug-on-...ies/
Ники
_sunshine_
деца,кака ви Ники си ляга..че й се затваряд очите под 5 сантиметровите стъкла на очилата.. приятни сънища и пазете тишина,че иначе хъркам :D слънчев утрешен ден
Ally
alish
днеска бях в градската и чаках калито...около час.та се запознах с бай илия и заедно хранихме гълъбите.беше весело само дето сега всеки път като затворя очи и..
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Nick мхм :) бтв . аз гледах един техен уеб каст и казаха че това не им е крайната присъда и ще ходят на съд от по високо ниво :) няма затвор до 3~4 г за сега
Никола Павлов
Nick
Мухаха, пичовете от The Pirate Bay ги грози затвор, пък Google мъдрят Torrent Search :D
http://www.google.com/coop/cse?cx=003849996876419856805:erhhdbygrma
Мартин Маринов
podmatrix
Nуснах да гледам онвия епизод на Бягство от затвора.
Георги Матеев
georgimateev
@leonardis копеле, бас държа, че ако те затворя теб в една къща толкова време с тия 2-те красавици, ще изпростееш много повече от тях. Не се прави че нямаш хуй
Мариян
MKaragyozov
18 април - международен ден за действие в подкрепа на палестинските политически затворници: http://www.addameer.org/index_eng.html
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear иначе това което са направили с момчето (поне за профила) е незаконно в някой държави и подлежи дори на затвор - http://smali.me/aj
Дацко Маринов
NjoYko
шшш банда, лека нощ имате от мен :) Разбира се няма да лягам но затварям edno23 защото ме разсейва много :)
Йоана Николова
ladyjoana
по дяволите.. кога ще излезна от тази яма... затворена в пашкул.. подценяваща себе си... подсъзнанието ми ме предава..
The Bot
bot23
[bgblogs] АТВ (via velqn) http://tinyurl.com/d7qpp5
Иво Станков
stankoff
Гъбке,ще те набера! Не Мечо,затвори, аз ще те набера! :D
Ники
_sunshine_
нещо взеха да ми се затварят очите, нищо че е пълнолуние.. дали може да е от бирата!? (think)
Георги
FeelTheFear
@lpetrov Хах видях 25-26.04 и затворих, точно тогава сестра ми има РД :)
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата