ApoApostolov
Yahoo затваря GeoCities. Една Web 1.0 епоха си отива. И лека й пръст. И не, не си струва да благодарите за рибките, те бяха вмирисана цаца от петролен участък.
http://www.techcrunch.com/2009/04/23/yahoo-quietly-pulls-the-plug-on-...ies/
alish
днеска бях в градската и чаках калито...около час.та се запознах с бай илия и заедно хранихме гълъбите.беше весело само дето сега всеки път като затворя очи и..
podmatrix
Nуснах да гледам онвия епизод на Бягство от затвора.
georgimateev
@leonardis копеле, бас държа, че ако те затворя теб в една къща толкова време с тия 2-те красавици, ще изпростееш много повече от тях. Не се прави че нямаш хуй
ladyjoana
по дяволите.. кога ще излезна от тази яма... затворена в пашкул.. подценяваща себе си... подсъзнанието ми ме предава..
_sunshine_
нещо взеха да ми се затварят очите, нищо че е пълнолуние.. дали може да е от бирата!? (think)