sandprince
Годините растат и те затварят, и те зазиждат в твойта самота, врази ти стават старите другари и опустява медлено света.
KOx2
мамка му, един попъп изкочи от някъде докато ги фокусирам хубавите гърди ... и по навик го затворих ... отивам да ги сънувам, Лека!
axel
пропръчайте някой календар за линукс самоче да показва подсещания за събитията дори и когато е затворен да стои в трея или по някакав друг метод
ApoApostolov
След работа всичко което можеше да се обърка се обърка. Магазинът за добавки затворил, трябва ми протеин! Спешна работа, отиде ми и тренировката. Гррр...
ApoApostolov
В американските затвори въвеждат дневна задължителна такса 2$/ден престой удържани от затворника, за да принудят US роба да работи поне 6 часа седмично.
madmaster
Дискотека Джак в Търново е яка ама не ходете че DJ-я е педал. Ама ние се довршихме в Улицата. Затворихме го а Ники заспа. Яко! А утре сме в 10. Мъка!
blacksnoopy
Афе днес в София има ли затворени булеварди?
ApoApostolov
@man0l Простотии общо взето. Най-печелившия е за запознанства със затворници (американски). Прави някакви невероятни ратиота (20%+ на ден) кликтру.
ApoApostolov
@man0l Да затварят каквото поискат, само да не посягат на Yahoo Pipes, че... *потреперва от мисълта*