sandprince
затварям временно офиса и отивам да си купя кецове ^^
acnapyx
Трябва да умееш да затвориш скучна книга, да си тръгнеш от скапан филм, да напускаш кофти работа и да се разделяш с хора, които не държат на теб... (c) julym
Snooby
Пуснах щорите, затворих се на тъмно, тази вечер ще е така.
acnapyx
"Ало?" "Ало! Добро утро, моля ви, не затваряйте! Кажете ми кой съм аз?! Къде съм? Къде да отида?!" Скъпи слушатели, слушате пиесата "Утрото на един DHCP сървър"