Търсене на постове: атв

Иван Савков
sandprince
затварям временно офиса и отивам да си купя кецове ^^
Мишо
muiiio
@axel ти трябва и след това всички отворени фолдъри си се затварят :) Много удобно нещо, в тъпия Виндовс ич го нема.
Аспарух К.
acnapyx
Трябва да умееш да затвориш скучна книга, да си тръгнеш от скапан филм, да напускаш кофти работа и да се разделяш с хора, които не държат на теб... (c) julym
Axel
axel
Магазина е затворен ;(
Любомир Петров
lpetrov
RT @bizzbg: има ли желаещи да пием по кафе из София и да разцъкаме заедно из Bizz.bg, преди пускането на затворената бета ? :)
Bizz.bg
bizzbg
има ли желаещи да пием по кафе из София и да разцъкаме заедно из Bizz.bg, преди пускането на затворената бета ? :)
Ally
alish
@scarlet хахахаха. иначе за кал - нъл?пиши й ти че туку що затворих-отиде да се хвали на майка си xD
Denis Zhekov
Snooby
Пуснах щорите, затворих се на тъмно, тази вечер ще е така.
Snoopy
blacksnoopy
@KOx2 Аз по default мисля, че може да са измамници и още в началото им затварям :)
KOx2
@blacksnoopy на мен ми е за 1ви път ... исках да видя какво е, след сблъсъка с това вече и аз ще им затварям ...
Snoopy
blacksnoopy
@KOx2 Аз на таквиз затварям.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Нещо не ми се спи повече. Ама няма будни. Магазина е затворен. Не ми се ходи чак до денонощния и ъака :) Гледам си сериала ама искам кафе и цигари :(
Ally
alish
@scarlet хаха да, беше весело. въпреки че следващите няколко часа записи бяха пълна трагедия-на "свете тихий" докато вие пеехте,очите ми се затвааааряха...
Аспарух К.
acnapyx
"Ало?" "Ало! Добро утро, моля ви, не затваряйте! Кажете ми кой съм аз?! Къде съм? Къде да отида?!" Скъпи слушатели, слушате пиесата "Утрото на един DHCP сървър"
Леприкон
ZzZaPyr
@FeelTheFear ти мислиш, че можеш да ми я затвориш ли?
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата