nemesys
Приет при 1 етап на класиране - лешперство, задочно с бал 69!
pacopetkov
Детско стихче: Зайо Байо кокошинка врътка дупе на машинка. Баба дръпнала конеца - Зайо си съдра гъзца!
notexist
Какво пък толкова. Зарязаха ме и няма да крия че ме боли. В депресия съм и ще си я покажа как си е редно. Нали за това е създаден сайта.
RadialEx
накарах баба да каже: "Fuck you, bitch" xD (добре, че не знае какво означава ;x)
disappointed
Най ми е забавно, когато пратя смс на този, на когото най-малко очаквам, мислейки си, че го пращам на съвсем друг човек. And then I'm like... O.o
Да си жив и здрав и много леща да събираш на 69 години
Jul 28 2011, 23:54мерси, ако имам колеги тука да се обаждат
Jul 28 2011, 23:55Да те пратят на стаж в Тъпчилещово
Jul 29 2011, 11:30Аааа не се подигравайте с Тъпчилещово.. прекарала съм малко време през летата там
Пра баба ми като беше жива.. Сега продаде баба къщата 
Jul 29 2011, 11:44