nemesys
Продавам мотор с десен волан. Нов внос, климатик, ел.стъкла и др. Каран от баба само до магазина.
Sinbg
Докато кралицата на попа Мадона била в САЩ за погребението на баба си, която почина минала седмица, крадец разбил и се опитал да ограби дома на певицата
http://sin.bg/razbiha-doma-na-madonna
bgdn
Не бил "шведски, а съветски", не бил "сексуален" а "социален", на бил "Баба дала на войника", а "Балада за войника".
kimmie
Честито сине! Баба ще те вкара в колеж! ... "Сега ли? не съм си изял супата още"
RadialEx
при дядо и баба съм...ужас! тъпчат ми храна в гърлото и ме преследват да изключа телевизора и компютъра ;D