belushka20
Въпрос на деня : Какво е най-важното в една връзка?
Atian
"-И да се чекираш във 4sq като стигнеш в къщата при баба си", казала майката на Червената Шапчица#Freaказки
belushka20
Айде хора отивам си на Омуртаг при баба, дядо и моето кученце ^^
_e7
конструирам къщата на баба и дедо в майнкрафт
nemesys
Летателен уред със 17 букви? На баба ти хвърчилото...
blacksnoopy
21:00 "Етажна собственост" по Нова ТВ. Сериалът се снима в блока на баба ;d