Бестита Чаба Марта ^^
Брех..
Над 55 години родители ли са бе .. ние да не сме на по 30 40 тука баба ми оня ден направи 62 аре ся..
))))) пращай баба ти, не се жали!
За това са бабите
Ами да Научих и много нови думи
Бестита Чаба Марта ^^
Mar 01 2011, 02:19