Не знам защо, но точно около 7-8-ми в месеца съм най-зле финансово, а пък точно на 8-ми (кат' днес) баба ми прави лека финансова инжекция по случай пенсията
Следващия път, когато видя падаща звезда,ще си пожелая баба ми да спре да ми изнася лекции,че все седя до късно на лаптопа Не й ли омръзна,всяка божа сутрин!