sown
Бях забравил какво е да ядеш от манджите на баба! <3
aftercollabz
"Хари Потър и на баба Пена вретеното" дали няма да направят?
ivanchee21
Иванчо служел като парашутист. Една сутрин ще има скокове, а Иванчо отива при старшината и казва:
- Днес няма да скачам! Нощес сънувах баба си. Сънувам ли я вс
gogata2427
Това е КЮЧЕК,а не на баба ти гъзаа!