Търсене на постове: бал

Петьо Пенев
dj_aquarius
@sandprince :D Ем всеки си има мнение аз не обичам да ям Ябалки :D:D явно и ти някой обичат ;)
hurmaqny
@spaceman90 мисля да покръстосвам малко балкана, че тук не се живее... :)
Георги Динков
gogata2427
100 шарана и една голяма мряна..300 едри каракуди,много-много баламуди.. :D ?
Георги Динков
gogata2427
Какви хубави балади имаше в диска,изък че не го пуснаха..
Георги Динков
gogata2427
Дано не се ме снимали докато правихме стриптийз на бала,че ше ме е срам да ида да си получа свидетелството.. :D
brilliance
Китай ще предизвика следващата вълна в глобалната криза? http://bit.ly/cT4RkK (via @svejo)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Като те мързи да отидеш до балкона и са ти пуснати щорите, за да видиш времето, влизаш в sinoptik.bg :D
1276595840989690.png iandreewa
INFO :: Глобалният ислямски проект
http://bit.ly/9ecaia
Millita
Millita
@alish защото бала беше скапан :д а и след 5г. мъки трябваше да се компенсирам :Д
Millita
Millita
@alish аз си я взех след бала, като утешителна награда :Д иии не очаквах да е кой знае какво амааа се усеща ... и каквато съм кекава, даже доста :Д
Георги Динков
gogata2427
Попринцип правя зареждане в сряда,но ше си правим бал вторник-сряда и затова последните дни компенсирам,нали съм на нвд.. @Yalamov
Гергана
Geri
@gogata2427 да ти пея под балкона.Тук,тук да ти омръзна и да кажеш да.. :)
Георги Динков
gogata2427
Дамм,днес или утре тряя се обръсна,а в понеделник имам час за фризьор..Във вторник е мини-бала,който си организирахме.. :P
1276330639173149.png iandreewa
INFO :: Някои тенденции в глобалната и регионална геополитика през 2010
http://bit.ly/dBgV23
Георги Цветанов
t0m3kk
си търси ра'ота, че майка си е ебало...
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата