Търсене на постове: бал

Peter Nikolow
bgdn
"Зад всяко голямо богатство се крие престъпление." Оноре Дьо Балзак
Monika
1274965545402845.jpg Goddess-Monika
Goddess_Monika: Ала-бала ли е "Хипократовата клетва" http://svejo.net/story/medicine/726285-goddes...ta-kletva-
nacholibre
@Gothika47 Не са чак такива балъци, че да си позволят такова нещо, ти недей да си кликаш на рекламите и не се притеснявай, че ще ти спрат акаунта.
Стоян Николов
amigo
Преса гърди ала бала :D
Peter Nikolow
bgdn
''See you in another life brotha'' Покрай баловете LOST взел че свършил незабелязано...
Мирослав Петров
miro91
оу лягам, че утре трябва да стана рано за да тръгнем на бал, а след това съм и на олимпиада, това означава, че 3 дена съм офлайн,а на олимпиадата сиг ще има нет
Мирослав Петров
miro91
@semprom ем изпратиха ни, 24-ти май номинации ала бала и накрая на изпратиха
1274688090462880.jpg shimamoto
така се хои на бал.
Георги Банков
federer11
ФК Балкан (Орешак) - ФК Чавдар (Троян) 0:4 мач от областната група по футбол на Ловеч.
Георги Неделчев
joronedelchev
Този Тимбаленд как владее класациите, не е истина.
Георги Цветанов
1274541937393131.jpg t0m3kk
хахахах кой е тоя в средата с леко побелялата коса, който последен си получава поканата за бала :D
Георги Цветанов
t0m3kk
ся така като се замисля няколко дни няма да има никаква почивка... вчера бал - много пиене, днес в бай сандо... утре на юндола на виличка... ммда!
Георги Цветанов
t0m3kk
Ще го кажа така... на тоя бал си еба майката :D толкова тупане, толкова водка и уиски... и в планета пайнер охраната са много мой хора :D
Георги Динков
gogata2427
Както си вървеше Тони Стораро,музикалния плеър започна сам да си пуска тъжни гръцки балади,все едно ме познава.. :D :P
Крис
Kpb4MoHaBT
@shimamoto Не си сама на мен ми става даже противно на всякъде само бал,бал,бал и бал даже и у дома майка ще се побърка ако не отида :D
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата