Търсене на постове: баня

Йоана Николова
ladyjoana
баня... хапване... четене на една от многото чакащи книги.. може би писане на есе.. мотаене из нета... те тва ми е графика за днес..
Мартин
MARFI
Баня и хубав сериал зареждат с енергия много повече от дузина кафета :) Ако се редуват, човек може да издържи много дълго без сън :)
rr
miStalE
Пффф мале колко ми е скучно а е едва 1 и 30 хах май трябва да си лягам ама тая баня доста ме разсъни :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
@LiDSoN : споко, аз си имам една взривоопасна марс-уран опозицийак в хороскопа и редовно се пребивам :D ма от лятото на 2004 като се пребих в банята не съм
Владимир Комаров
Hamaelleon
@LiDSoN : абе да се оправят :P аз се кълча само в банята, хаха, добре, че няма огледало :) мога да пометна иначе :D
Светозар Георгиев
voic4e
Това парче не ми дава да си избърша ушите (излизам от банята - ще почакат да свърши песента и тогава) :D
Александър
kamburoff
Айде аз скачам от компа - баня ме чака. Днес си купих билети за представление в драматичния театър. Пълна програма другата седмица!
Йоана Николова
ladyjoana
мен ако питате най-хубаво е да си се къпеш в банята и през прозореца да гледаш как навън вали... но да се къпеш на свещи... :D очертава се тежка вечер
Drъnata
Dr1nata
Ха, отидох до банята и събудих цялата къща :)
Лидия
LiDSoN
"Бай Ганьо е сексуален маниак - първо намига на жените, след това ги води в банята за да им покаже какво има а после ги пощипва." какво има в детските глави :)
yordanoff
Аз: Улитам у банята; [20:31:36] Botman™ says: дано ненамериш някой потник по теб като почнеш да търкаш
Цветелин Павлов
sentinel
@don-Martini - след сауна и парна баня въобще не чувстваш студ!
Михаил Нейчев
drartik
Влизам в банята :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
преди час се подхлъзнах се и паднах на един ръб в банята .. имамчервна линия на кръста и боли ужасно ...
The Bot
bot23
[ff123] Домашни задачи: на пазар за баня (via Blog) http://tinyurl.com/82fsfs
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата