ladyjoana
баня... хапване... четене на една от многото чакащи книги.. може би писане на есе.. мотаене из нета... те тва ми е графика за днес..
kamburoff
Айде аз скачам от компа - баня ме чака. Днес си купих билети за представление в драматичния театър. Пълна програма другата седмица!
yordanoff
Аз: Улитам у банята; [20:31:36] Botman™ says: дано ненамериш някой потник по теб като почнеш да търкаш
aviatrix
преди час се подхлъзнах се и паднах на един ръб в банята .. имамчервна линия на кръста и боли ужасно ...