Търсене на постове: баня

Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana @NjoYko, ако случааайно сте в банята заедно, какво по дяволите правите в edno23?! :P Не че има нещо лошо де, ама.. Не се пристрастявайте :D
Йоана Николова
ladyjoana
@NjoYko беше приятна банята с теб :P
Дацко Маринов
NjoYko
Време е за баня :)
Дацко Маринов
NjoYko
Така.. за днес даскалото свърши. Направих си тренировката, наядох се, сега остана да вляза в банята
Petya
Principessa
@h4ckY даааа, като едно нещо вчера... преди да отидеш до банята... няма да ти напомням какво :D
Дацко Маринов
NjoYko
Така... работите за минаването на магазините към навата версия е почти приключила. Сега влизам в банята
Йордан
Qlamoff
Влизам в банята и после ще седна да чета книжката за корел дроу, че нещо ми се опъва тва лого...
Йордан
Qlamoff
Започнах да нафотошопявам логото, та после и да го корелдраувам... ама след малко баня ще има ;)
Георги
nickname778
@ladyjoana хах не ми стигнаха символите ама другия сценарии беше : превръщането на земята в един огромен океан, вследствие на избуяло наводнение в нечия баня :D
Дацко Маринов
NjoYko
мисля че е време за баня...
Дацко Маринов
NjoYko
Аман... чувствам се като излязъл от война... влизам в банята
KOx2
човека с настинката отива да си вземе баня и отива да консумира концетрат :D ... ae лека ви вечер, като се върна ще ви разкажа виц :D
Мартин Маринов
podmatrix
Ще скокна да изпуша една цигара и влизам да се давя в банята :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Като се къпя и винаги намокрям банята. Супер непроятно.
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата