Търсене на постове: баня

1235952765634315.jpg KOx2
Ей това си е мууд за баня :D
KOx2
доляга ми се и на мен ... но 1во трябва да си взема една баня ...
Анелия Иванова
guuChan
Второ следствие - не пийте много, ако не знаете какво ви очаква в банята като се приберете :D
Анелия Иванова
guuChan
Заключение - винаги измивайте пода на банята преди да излизате на купон, дори и да закъснявате. Не се знае в какво състояние ще сте като се върнете :D
Анелия Иванова
guuChan
Като се върнахме от празнуването на ден-дена на Слави - Павел падна в банята, защото се подхлъзна на слуза (а бе беше си и пиян, ама да не го споменавам тва :D)
Анелия Иванова
guuChan
Вчера като се боядисвах, нямах време като се изкъпах да изчистя пода от остатъците на боята. И имаше слуз по пода на банята. Лошото е кво стана после...
Дацко Маринов
NjoYko
Добре, прибрах се време е за баня, че след тоя бой с торти... :D
KOx2
Баня, дрехи, прическа, яке, кецове ... малко път, и парти :)
Denis Zhekov
Snooby
Право към банята...
Йоана Николова
ladyjoana
взех си баня... но ми скапаха настроението...
Йоана Николова
ladyjoana
whatever... продължавам по план график... магазин-баня-музика-география
KOx2
Мразя малкия град, мразя това че не можеш да се натикаш в банята и да врътнеш кранчето и да си теглиш една баня, сега час чакане за един душ да го ева
patblansh
дилема: На какво да се обеся? - кабела на мишката, кабела на телефона, на чоропогащника с тръбите в банята;
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG Има нет в банята.. тва едно23 е като дрога :D
Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG ние си взехме душа вече :) пък @NjoYko е с компа в банята.. той е пристрастен :D
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата