Ние имаме вкъщи. Подариха ни го и доста често го ползваме. С мъжа ми много обичаме сандвичи и като сме много изморени бам в парти грила и вечерята е готова
Кацам след (само) 5 часа полет и той ми съобщава, че е купил сладоледената машина за която ми врънка от 2год. , че иска. Това е... Пробирам се с куче!!!
Събираме се да им счупим краката на тия лайнари, които ги искат тия пари. После лично ще им ги дам тия пари да ги питам какво ще ги правят, баси посигравката...
http://www.youtube.com/watch?v=KKYYAbGpw6A
Aug 28 2016, 21:49hehehe nice, a
Aug 29 2016, 00:25