dandelion
По-хубави котета от гепардите няма!
dandelion
Здравейте от Джоханесбург
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
mitternacht
Тоя блажен момент, когато си мислиш, че животът е "meh" и се сетиш, че в камерата има кутия сладолед.
notexist
Значиии, оказал се бил някъв гаф и са пуснали преизчисляване на болничните и другия вторник щели да ми се обадят да съобщят кво става.
aviatrix
когато единия от 2-мата сис админи е в отпуска, а втория цял ден не може да настрои 2 машини да са зад load balancer...
notexist
Толкова кила диня изядох, че един малък бустан можеше и да не ми стигне.
ИМА! Малките котета...
Jul 24 2016, 09:01А най-готЕно е, когат' маклото клоте е при гепарда
Jul 24 2016, 10:27И двете котета са хубави! 8)
Aug 22 2016, 15:19