eMkyyy
Съдбовен въпрос - Апартамент в градът или къща на 15 минути от градът ? Какво бихте избрали ?
Bobdweller
Приятели, някой случайно ползвал ли е услугата на БДЖ за превоз на велосипеди? Безопасно ли е? 2лв струва само, ама ме притеснява да не ми го счупят или гепсат.
http://www.bdz.bg/bg/drugi-uslugi/prevoz-na-velosipedi.html
eddy
Да си на море и да не отидеш до плажа, баси пичовете сме :д
FromTheInside
Срещнахме случайно мои колежки от университета и изкарахме цял ден на плажа на Камчия. Рай! <3 Догодина с компания в някое голямо бунгало.
blacksnoopy
Мисля да ставам кулинар, мисля да стартирам с това
http://www.muiiio.com/2095/agnesa
dandelion
Имам до днес да реша - да купя ли гушкащите се крокодили за 180лв... Не е като да нямам маски от различни държави по стените ама е яка.. Не знам
FromTheInside
Събрахме багажа, утре морето ни чака. (poolparte)
mitternacht
Момичета, кой мъж би могъл да ви свали, само като ви каже "здрасти!" ? Момчета, коя е най-секси мацката, за която се сещате в момента?
blacksnoopy
За първи път днес по-дълъг трип с колелото - до Самоков и обратно (докато скъсах веригата)
notexist
Мама и тате имат годишнина от сватбата днес. Юхууу, наздраве!
Щурците под прозореца, светулките
Всичко е толкова спокойно, хубаво и разтоварващо както за мен така и за кучето.
Aug 10 2016, 13:43Аа, аз съм си още на село

Aug 10 2016, 13:43България е едно голямо село, защото 99,99% от населението са селяндури по душа и маниери <3
Aug 10 2016, 22:08@_e7 елитният 0.01%
Aug 11 2016, 10:31Occupy him!!
Aug 11 2016, 11:00