mitternacht
За една нощ времето застудя с десетина градуса. Meeeeh, f*ck you, weather!
blacksnoopy
111 км с 8200м денивелация.. ебаси секса.. брабо на БГ групата
https://www.strava.com/activities/585152745/overview
eMkyyy
Днеска ме ухапа мравка по ухото докато спя.Това чудо ми изкара акъла...
mitternacht
Пролет. Някви лястовички ми се таковат на прозореца. Пууу, не млъкнаха.
dandelion
Опашката да се излезе от метростанцията.
SaTaSi
В живота май няма съвпадения, вчера трябваше да оставя едни неща на клиент при, което се оказа, че живее в съседното село, кинезитерапевт е и ми помогна ...
notexist
В главата ми има бръмбари.
bgdn
Meanwhile in Facebook... нацепени батки посрещат Великден!
_e7
днеска имах рд, благодаря че не го забравихте. ure the best!
Пък тук е 37
May 25 2016, 09:52шибана работа ..мислех да вадя байка пък то ..
May 25 2016, 11:47е то студа не пречи
В Холандия и зимата си байкят
May 26 2016, 07:54аз съм капризен за байкването, искам да ми е топло
May 26 2016, 08:57