eMkyyy
Какви подаръци купувате за близките в България като се прибирате? Трябват ми идей ,че миналата година се изчерпах с тениски и таблети за лапетата.
sickornot
Само аз не си снимах яйцата тая година:д освен това изобщо не ми е празнично. Мрън!
Rx-Ende
Сънувах, че Бареков иска сръбско гражданство, защото тука всички го спирали да се снимат с него и лимон и се садвал
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
blacksnoopy
Пичове, след месеци гонене, най-накрая успях да си уредя среща с Нея в неделя!
tedo92
Когато от два месеца мрънкаш и разглеждаш самостоятелни квартири, но накрая все пак решиш да се нанесеш в къща с още 6-ма непознати. :v
dandelion
Видях 2 слепи туристи. Не че нещо, но не виждам къде е fun-а на Дубай за незрящи.
mitternacht
Споделете... нещо... Какво ви притеснява? Какво ви е на ума, за какво мислите? Какво ви е зарадвало?
_e7
най-забавните коментари са в blitz
Алкохола е обект на митнически ограничения...
May 02 2016, 23:15"Когато пътувате от една държава от ЕС в друга, можете да вземете със себе си алкохол и тютюневи изделия за лична употреба, но не и за препродажба.
May 03 2016, 16:54Съгласно правото на ЕС не трябва да доказвате, че стоките са за ваша лична употреба, ако носите по-малко от:
800 цигари
400 пурети
200 пури
1 кг тютюн"
От Холандия - stroopwafels, Индия - кашмирени шалове и слончета, Дубай - фурми и т.н. Зависи от държавата, но винаги гледам да е нещо за ядене/пиене
May 03 2016, 19:57Или използваемо. В смисъл.. Никой не иска да слага на рафт разни джунджурийки от място където не е бил, добре е да е полезно + картичка
May 03 2016, 19:58Може да опитам с нещо Полско или Мексиканско за ядене . Ще им бъде интересно понеже май няма такива храни в България а тука в всеки магазин продават
.
May 04 2016, 23:55