_e7
Кола се блъска в дърво. Един мъртъв. Оказва се, че е някой 18 годишен, който е карал с 150км/ч в града. Какво ще почувствате?
nemesys
по случай празника на базата
Bobdweller
Абсолютно безумие. Не че съм очаквал нещо друго де... единствено Спенс говореше някакви смислени неща. А "професора" направо се изсра през устата си... смешник.
http://www.bgonair.bg/direktno/2016-03-15/legalna-marihuana...laha
aviatrix
малко се заиграх последните 2 дни с deep style/art (повече изображения в линка )
http://imgur.com/a/SwGtq
bgdn
Сери бавно... Службата тече...
mitternacht
Идеалът на 21 век: Млади, усмихнати хора с айфони в офиси, пият кафета и рупат кроасани, а вечер мастурбират в банята. / @PolomskiCvetpol
eMkyyy
Колко е приятно да почиваш , да пиеш кафе на терасата , катеричките бягат из двора , птичките пеят , денят е слънчев ...живота е хубав.
eMkyyy
Къде в BG Има хотел с джакузи в стаята или басейн на покрива?
г) Язък за колата
Mar 18 2016, 22:20д) горкото дърво
Mar 18 2016, 23:01Ами слочаено знам за един такъв, ама не блъска дърво, а бащата на един приятел. Още се размотават из съдилища май.
Mar 19 2016, 00:28@bgdn Линч му е майката...
Mar 19 2016, 18:38Че има нещо грешно в тоя свят.
Mar 21 2016, 20:04